Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel treatment ] αγώνας 91 προϊόντα.
Μέρη κοπής με λέιζερ μετάλλου OEM Υπηρεσία κοπής με λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |
7x19 316L Ατσάλινο σχοινί κυλίνδρου ή ψυχρής έλξης
| Ονομασία προϊόντος: | 316L σχοινιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm-50.0mm |
316Ti μαύρο από ανοξείδωτο χάλυβα ράβδος στρογγυλή ράβδος ράβδος ανθεκτική στη θερμότητα
| Ονομασία προϊόντος: | 316Ti Ατσάλινη ράβδο |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
Ψυχρά τραβηγμένα μαύρα 2205 από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 2205 Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
OEM Ατσάλινος Χωρίς Σύνδεση σωλήνας για τη μεταφορά υγρών και αερίων
| Ονομασία προϊόντος: | Χάλυβας |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Μεταλλικό Laser Cutting Stamping Τμήματα Custom μέγεθος
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |
Υπηρεσία κοπής λέιζερ για τη βιομηχανία ανοξείδωτου χάλυβα Υπηρεσία OEM
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |
NS3304 Στρογγυλή σχισμή από ανοξείδωτο χάλυβα N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| Ονομασία προϊόντος: | C276 Χάλυβας Hastelloy |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
XFC C276 Hastelloy Strip Slit Coil από ανοξείδωτο χάλυβα για χημική βιομηχανία
| Ονομασία προϊόντος: | C276 Χάλυβας Hastelloy |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |


