Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel treatment ] eşleşme 91 Ürünler.
Metal Lazer Kesme Parçaları OEM Paslanmaz Çelik Lazer Kesme Servisi
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |
7x19 316L paslanmaz çelik ipleri yuvarlama veya soğuk çekim
| Ürün Adı: | 316L paslanmaz çelik tel halatlar |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |
316Ti Siyah Paslanmaz Çelik Sıcaklık Dayanıklı Yuvarlak Çubuk Çubuk
| Ürün Adı: | 316Ti paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
Soğuk çekilmiş Siyah 2205 Paslanmaz Çelik Çubuğu Parlak Yuvarlak Demir Çelik Çubuklar
| Ürün Adı: | 2205 Paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
Çelik ve gaz taşımacılığı için OEM paslanmaz çelik dikişsiz tüp
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
Paslanmaz çelik metal lazer kesme damgalama parçaları özel boyut
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |
Paslanmaz Çelik Endüstrisi Lazer Kesme Servisi Metal Toz Kaplama OEM Servisi
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |
NS3304 Paslanmaz çelik yarık bobini N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| Ürün Adı: | C276 Hastelloy çelik şeridi |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
XFC C276 Hastelloy Çizgi Paslanmaz Çelik Çaplı Bobin Kimya Endüstrisi İçin
| Ürün Adı: | C276 Hastelloy çelik şeridi |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
304L Kalite Yükleme Limanı Tianjin Limanı için Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |


