Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel treatment ] eşleşme 91 Ürünler.
Endüstriyel sınıf 310S paslanmaz çelik şeridi 16 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
SCH40 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Dış Çapı 6mm'den 610mm'ye Sıvı Taşıma Sistemleri İçin İdeal Özel Kalınlık
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
Özel yapımı kalınlığı soğuk çekilmiş dikişsiz çelik boru Stainless Steel Industrial ve yapısal uygulamalar için dikişsiz boru
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| End: | BE Or PE |
06Cr23Ni13 S30908 309S Mekanik parçalar için paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | 309s Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Siyah Yüz Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Çözümü Annealed 1040C Dış Diametresi 6mm'den 610mm'ye kadar Petrol Gaz Boru hattı sistemlerinde kullanılır
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Thickness: | Custom Made |
Kesinlik SS304 dikişsiz paslanmaz çelik borular cilalanmış yuvarlak şekil
| Ürün Adı: | 304 paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
316L paslanmaz çelik kaynaklı boru paslanmaz çelik yuvarlak boru
| Ürün Adı: | 316L paslanmaz çelik kaynaklı boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
Endüstriyel paslanmaz çelik dikişsiz boru GB JIS ASTM URS KS BS EN AS standartlarıyla
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
316L Paslanmaz Çelik Bobin 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| Ürün Adı: | 316L Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
SS2328 SAF2507 Paslanmaz çelik bobini F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 Petrokimya endüstrisi için
| Ürün Adı: | 2507 Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |


