Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel treatment ] αγώνας 91 προϊόντα.
Βιομηχανική κλάση 310S Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα πάχος 16 mm
| Ονομασία προϊόντος: | 310S λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα SCH40 χωρίς συγκόλληση Εξωτερική διάμετρος 6mm έως 610mm Προσαρμοσμένο πάχος Ιδανικό για συστήματα μεταφοράς υγρών
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
Ανοξείδωτος σωλήνας χωρίς συγκόλληση ψυχρής έλασης κατά παραγγελία για βιομηχανικές εφαρμογές και κατασκευές
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| End: | BE Or PE |
06Cr23Ni13 S30908 309S Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα για μηχανικά μέρη
| Ονομασία προϊόντος: | 309s σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Μαύρο πρόσωπο Ατσάλι αδιάβροχο σωλήνα λύση 1040C Εξωτερική διάμετρος 6mm έως 610mm Χρησιμοποιείται σε συστήματα αγωγών πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Thickness: | Custom Made |
Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 με ακριβές σχήμα
| Ονομασία προϊόντος: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
316L Ζυγισμένοι σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα Στρογγυλοσωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 316L ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
Βιομηχανικοί αδιάβροχοι σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα με πρότυπα GB JIS ASTM URS KS BS EN AS
| Ονομασία προϊόντος: | Χάλυβας |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
316L τροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| Ονομασία προϊόντος: | 316L σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
SS2328 SAF2507 Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 Για την πετροχημική βιομηχανία
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρα ανοξείδωτου 2507 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |


