Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel treatment ] αγώνας 91 προϊόντα.
Στρογγυλό σχήμα 309S σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα με βιομηχανική επιφάνεια
| Ονομασία προϊόντος: | 309S χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
Κύκλωμα με κυκλική διατομή 310S φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 310s πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
316L ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα 022Cr17Ni12Mo2 SUS316L 1.4404 S31603 ανθεκτική στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | 316L λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 Χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 309s λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
XFC C276 Ατσάλι αδιάβροχο σωλήνα στρογγυλό σχήμα
| Ονομασία προϊόντος: | C276 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
Χρυσόχρωμο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 304L ενωμένος στενά ανοξείδωτο σωλήνας |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
Προσαρμοσμένο υλικό κατασκευής μετάλλου 309S από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 309s λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
2507 Ατσάλινη λωρίδα περιστροφής ανθεκτική στη διάβρωση για την μηχανική των ωκεανών
| Ονομασία προϊόντος: | 304 λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
2507 Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα για την πετροχημική βιομηχανία
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρα ανοξείδωτου 2507 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Τμήματα συγκόλλησης μετάλλων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |


