Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel treatment ] mecz 91 produkty.
Rurociąg ze stali nierdzewnej o okrągłym kształcie 309S o powierzchni przemysłowej
| Nazwa produktu: | Rurociąg bez szwu ze stali nierdzewnej 309S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
Wyrobek z stali nierdzewnej o przekroju pierścieniowym 310S
| Nazwa produktu: | Płyty ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
316L pasek ze stali nierdzewnej 022Cr17Ni12Mo2 SUS316L 1.4404 S31603 Odporny na korozję
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 Pasy ze stali nierdzewnej Materiał budowlany z metalu
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 309S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
XFC C276 Rurociąg bezszwowy ze stali nierdzewnej o okrągłym kształcie do przetwarzania chemicznego
| Nazwa produktu: | C276 Rurociąg bez szwu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
XFC 304L Rurociąg spawany ze stali nierdzewnej Stopień przemysłowy Powierzchnia SS304L Rury
| Nazwa produktu: | Rury spawane ze stali nierdzewnej 304L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
Niestandardowy materiał budowlany ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 309S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
2507 Wlewy ze stali nierdzewnej odporne na korozję dla inżynierii oceanicznej
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
2507 Węzeł ze stali nierdzewnej do przemysłu petrochemicznego
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 2507 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
Części do spawania metalu ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Cięcie laserowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość: | 1 mm do 200 mm |
| proces: | cięcie laserowe |


