همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel treatment ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
شکل گرد 309S لوله فولاد ضد زنگ با سطح درجه صنعتی
| نام محصول: | 309S لوله بدون درز از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
ورق از فولاد ضد زنگ 310S شکل حلقه ای
| نام محصول: | صفحه فولاد ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
316L نوار فولاد ضد زنگ 022Cr17Ni12Mo2 SUS316L 1.4404 S31603 مقاوم به خوردگی
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 316L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 استیل ضد زنگ
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 309S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
XFC C276 لوله بدون درز از فولاد ضد زنگ شکل گرد برای پردازش شیمیایی
| نام محصول: | لوله بدون درز فولاد ضد زنگ C276 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
XFC 304L لوله های جوشیده شده فولاد ضد زنگ درجه صنعتی سطح SS304L لوله
| نام محصول: | لوله های جوشیده شده از فولاد ضد زنگ 304L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
مواد ساختمانی فلزی 309S
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 309S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
2507 سیم پیچ استیل ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی برای مهندسی اقیانوس
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
کشش سرد 2507 کویل فولاد ضد زنگ برای صنعت پتروشیمی
| نام محصول: | 2507 طناب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
قطعات جوش فلزی فولاد ضد زنگ سفارشی قطعات چاپ لیزر برش فلزی
| نام محصول: | برش لیزری فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت: | 1 میلی متر تا 200 میلی متر |
| فرآیند: | برش لیزر |


