همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel treatment ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
بندر فوب شانگهای یا طبق درخواست لوله بدون درز فولاد ضد زنگ سفارشی ضخامت قطر خارجی 6 میلی متر تا 610 میلی متر بادوام
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |
لوله فولادی بدون درز با شرایط تجاری FOB NINGBO
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
|---|---|
| Hs Code: | 7222110000 |
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
لوله فولادی بدون درز کشیده شده سرد با قطر خارجی ۶ میلی متر تا ۶۱۰ میلی متر، انتها ساده یا برجسته، مهندسی شده برای برآورده کردن استانداردهای سختگیرانه صنعتی
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
لوله فولادی بدون درز گرید 321 فشار بالا، انتخاب ایدهآل برای محیطهای با دمای بالا، حمل و نقل قابل مذاکره
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
لوله فولادی بدون درز با ضخامت دیواره SCH40 فشار بالا تولید شده طبق ASTM B16.10 B16.19 و اندازههای سفارشی
| Customize: | Available |
|---|---|
| Outside Diameter: | 6mm To 610mm |
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
لوله های فولادی بدون درز با فشار بالا برای صنعت و ساخت و ساز
| Hs Code: | 7222110000 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Cross Section: | Annular |
سیم پیچ نوار ضد زنگ سطح صنعتی 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 2205 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
مقاومت در برابر خوردگی SS2205 سیم پیچ نوار ضد زنگ سطح درجه صنعتی
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 2205 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
لوله فولادی بدون درز سرد کشیده شده برای صنعت و ساختمان با مقطع دایره ای
| Cross Section: | Annular |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
لوله بدون درز حلقه ای SS 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301
| نام محصول: | لوله بدون درز از فولاد ضد زنگ 310s |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |


