Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel treatment ] bij elkaar passen 91 producten.
FOB Port Shanghai of als vereist roestvrij staal naadloze buis op maat gemaakte dikte buitendiameter 6mm tot 610mm Duurzaam
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |
Tianjin Port Loading Port Cold Drawn Seamless Steel Pipe with FOB NINGBO Trade Terms
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
|---|---|
| Hs Code: | 7222110000 |
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
Buitendiameter 6 mm tot 610 mm koudgetrokken naadloze stalen buis met platte of verhoogde uiteinden, ontworpen om te voldoen aan strenge industrienormen
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
Klasse 321 Naadloze Hogedruk Roestvrijstalen Buis Ideale Keuze voor Hoge Temperatuur Omgevingen Verzending Bespreekbaar
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
SCH40 Wanddikte Naadloze Stalen Buis voor Hoge Druk Vervaardigd Volgens ASTM B16.10 B16.19 en Aangepaste Maten
| Customize: | Available |
|---|---|
| Outside Diameter: | 6mm To 610mm |
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
Transversale ringvormige naadloze stalen buizen onder hoge druk voor de industrie/bouw
| Hs Code: | 7222110000 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Cross Section: | Annular |
Industriële oppervlakte roestvrij strip spoel 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Naam van het product: | 2205 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Korrosiebestendigheid SS2205 Roestvrijband spoel industriële oppervlakte
| Naam van het product: | 2205 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Industrie en constructie koudgetrokken naadloze stalen buis met ringvormige dwarsdoorsnede
| Cross Section: | Annular |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
Ringvormige dwarsdoorsnede SS naadloze buis 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301
| Naam van het product: | 310S roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |


