Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel treatment ] bij elkaar passen 91 producten.
Bevel End Duplex roestvrijstalen buis Buitenste diameter 6 mm tot 610 mm Zware corrosiebestendige buizen voor industriële
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
Eind BE of PE austenitische roestvrijstalen buizen Tube aangepast geschikt voor olie-gas en petrochemische pijpleiding installaties
| Stock: | Stock |
|---|---|
| Thickness: | Custom Made |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
BA Oppervlak Austenitisch Roestvrij Staal Pijp Minimale Bestelhoeveelheid 1 ton Geschikt voor Waterbehandeling en Maritieme Toepassingen
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Technics: | Hot Rolled |
| Processing Technology: | Hot Rolled |
Ningbo Port Naadloze Austenitische Roestvrijstalen Pijp/Buis voor Lassen bij Laadpoort, Lastype
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Product Type: | Pipe |
1/8" 24 Roestvrijstalen Naadloze Pijp met Hoogglans Pijp en Meer
| Product Type: | Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
| Hs Code: | 7222110000 |
100 procent inspectie roestvrijstalen naadloze buis koudgewalst koudgetrokken procesmethode hoge corrosiebestendigheid industriële toepassing
| Process Method: | Cold Rolled And Cold Drawn |
|---|---|
| Color: | Gold White Silver |
| Product Type: | Pipe |
1.4301 Roestvrijstalen Naadloze Pijp Koudgetrokken 100 Procent Inspectie Biedt Prestaties in Veeleisende Omgevingen
| Lead Time: | 7 Work Days |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Section: | Round |
Breedte Volgens Klantbehoeften Roestvrijstalen Naadloze Pijp SUS304 Kwaliteit Materiaal Leveringsvoorwaarden 30 Dagen Snelle Verzending
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
|---|---|
| Lead Time: | 7 Work Days |
| Technics: | Cold Drawing |
NO4 Roestvrijstalen naadloze buis EN 10216-5 Koudgewalste warmgewalste naadloze buizen voor constructie en infrastructuur
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Warmgewalste naadloze pijpen van roestvrij staal ronde sectie vorm vlakke uiteinden ideaal voor industriële toepassingen en structurele
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |


