Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel treatment ] bij elkaar passen 91 producten.
Strip van roestvrij staal van industriële kwaliteit 310S 16 mm dik
| Naam van het product: | 310S roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
SCH40 Roestvrijstalen Naadloze Buis Buitendiameter 6mm Tot 610mm Op Maat Gemaakte Dikte Ideaal Voor Vloeistoftransportsystemen
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
Op maat gemaakte dikte koudgetrokken naadloze stalen buis roestvrijstalen naadloze buis voor industriële toepassingen en constructie
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| End: | BE Or PE |
06Cr23Ni13 S30908 309S Kool van roestvrij staal voor mechanische onderdelen
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Zwart gelaat roestvrij staal naadloos buisoplossing 1040C buitendiameter 6mm tot 610mm gebruikt in olie- en gasleidingsystemen
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Thickness: | Custom Made |
Precision SS304 naadloze roestvrij staal buizen gepolijst ronde vorm
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal naadloos buisje |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
316L roestvrij staal gesoldeerd buis roestvrij staal ronde buizen
| Naam van het product: | 316L roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
Industriële naadloze buizen van roestvrij staal met GB JIS ASTM URS KS BS EN AS-normen
| Naam van het product: | Naadloze buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
316L roestvrij staal spoel 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
SS2328 SAF2507 Roestvrij staal spoel F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 Voor de petrochemische industrie
| Naam van het product: | 2507 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |


