Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel treatment ] αγώνας 91 προϊόντα.
316L από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 316l χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
Βιομηχανική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 309S Αντιοξειδωτικό 1 mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | 309s πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Ανθεκτικός στη θερμότητα 316l Τάση από ανοξείδωτο χάλυβα SS316L Τάση δομικό υλικό
| Ονομασία προϊόντος: | 316L λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
Βιομηχανικό 316L περιέλιγμα από ανοξείδωτο χάλυβα SS316L φύλλο σε περιέλιγμα Υπηρεσία OEM
| Ονομασία προϊόντος: | 316L σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
06Cr25Ni20 S31008 310S Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα Δυνατότητα 16 mm
| Ονομασία προϊόντος: | Πηνίο 310S από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Μικρό μέγεθος Στρογγυλό 316L Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα Μαύρη ράβδο Ανθεκτική στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | 316L Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
Υψηλής ακρίβειας αδιάβροχο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα Προσαρμοσμένο ανθεκτικό στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | Χάλυβας |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Η μέθοδος ASME SA-312/SA-312M, ASME SA-213/SA213M, GB/T14976, ASTM A312, κλπ. |
| Διατομή: | κυκλώδης |
310S 316L 316TI 904L 2205 2507 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα ανθεκτικοί στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | Σωλήνες συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
Επεξεργασία φύλλων από ανοξείδωτο χάλυβα με laser cut για ανταλλακτικά αυτοκινήτων
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |
Υπηρεσία κοπής λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |


