Semua produk
kata kunci [ stainless steel treatment ] pertandingan 91 Produk.
316L Stainless Steel Pipe Tembok tebal Bentuk bulat tabung tanpa jahitan
| Nama produk: | 316L Stainless Steel Seamless Pipe |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | Annular |
Piring baja tahan karat industri 309S Antioksidan 1 mm Ketebalan
| Nama produk: | 309S Lembar baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
Panas tahan 316l Strip stainless steel SS316L Strip Bahan struktural
| Nama produk: | Strip Baja Tahan Karat 316L |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0,1mm-16mm |
Industri 316L Stainless Steel Coil SS316L Sheet In Coil Layanan OEM
| Nama produk: | Koil Baja Tahan Karat 316L |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
06Cr25Ni20 S31008 310S Koil baja tahan karat Ketebalan 16 mm
| Nama produk: | Kumparan Baja Tahan Karat 310S |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
Ukuran Kecil Bulat 316L Baja Baja Baja Baja Baja Baja Hitam Tahan Korosi
| Nama produk: | 316L stainless steel stick |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6mm-800mm |
Tinggi Precision Seamless Stainless Steel Pipe Disesuaikan tahan korosi
| Nama produk: | Pipa Seamless Stainless Steel |
|---|---|
| Standar eksekusi: | ASME SA-312/SA-312M, ASME SA-213/SA213M, GB/T14976, ASTM A312, dll. |
| Persilangan: | Annular |
310S 316L 316TI 904L 2205 2507 Pipa baja tahan korosi
| Nama produk: | Pipa Las Stainless Steel |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | Annular |
Laser Cut Stainless Steel Sheet Metal Fabrication untuk suku cadang mobil
| Nama produk: | Pemotongan laser baja tahan karat |
|---|---|
| Ketebalan: | 1mm hingga 200 mm |
| proses: | pemotongan laser |
Industri Layanan pemotongan laser stainless steel Layanan OEM
| Nama produk: | Pemotongan laser baja tahan karat |
|---|---|
| Ketebalan: | 1mm hingga 200 mm |
| proses: | pemotongan laser |


