همه محصولات
کلید واژه ها [ welded stainless steel pipe ] همخوانی داشتن 116 محصولات.
مقاومت در برابر دمای تا 1100 درجه سانتیگراد لوله های فولادی ضد زنگ دوگانه با پایان BE یا PE که در کارخانه های تولید برق و پردازش شیمیایی استفاده می شود
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ SCH40 با قطر خارجی 6 میلی متر تا 610 میلی متر، ضخامت سفارشی ساخته شده، ایده آل برای سیستم های انتقال سیالات
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
لوله فولادی بدون درز برای کاربردهای صنعتی و ساختاری
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| End: | BE Or PE |
لوله بدون درز استیل ضد زنگ 316L برای کاربردهای صنعتی و ساختمانی
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ مشکی با انتهای BE یا PE که مقاومت بالایی در برابر خوردگی در محیط های مختلف در کارخانجات پتروشیمی ارائه می دهد
| Stock: | Stock |
|---|---|
| Productname: | Stainless Steel Seamless Pipe |
| Customize: | Available |
راه حل لوله بدون درز فولاد ضد زنگ با سطح سیاه آنیل شده در دمای 1040 درجه سانتیگراد، قطر خارجی 6 میلی متر تا 610 میلی متر مورد استفاده در سیستم های خط لوله نفت و گاز
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Thickness: | Custom Made |
لوله بدون درز فولادی ضد زنگ FOB NINGBO برای گرید 310S در بندر بارگیری
| Color: | Silver, Golden, Etc. |
|---|---|
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
لوله های فولادی بدون درز با فشار بالا برای صنعت و ساخت و ساز
| Hs Code: | 7222110000 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Cross Section: | Annular |
لوله بدون درز از فولاد ضد زنگ برای درجه 304L بندر بارگیری بندر تیانجن
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |
لوله استیل ضد زنگ آستنیتی بدون درز بندر نینگبو برای جوشکاری در نوع جوشکاری بندر بارگیری
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Product Type: | Pipe |


