Alle producten
zoekwoorden [ welded stainless steel pipe ] bij elkaar passen 116 producten.
Temperatuurbestendigheid tot 1100°C Duplex Roestvrijstalen Buis met BE of PE Einde Gebruikt in Energiecentrales en Chemische Verwerkingsinstallaties
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
SCH40 Roestvrijstalen Naadloze Buis Buitendiameter 6mm Tot 610mm Op Maat Gemaakte Dikte Ideaal Voor Vloeistoftransportsystemen
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
Op maat gemaakte dikte koudgetrokken naadloze stalen buis roestvrijstalen naadloze buis voor industriële toepassingen en constructie
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| End: | BE Or PE |
316L naadloze buizen van roestvrij staal voor industrie en bouw
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
Naadloze pijp van zwart roestvrij staal met BE- of PE-uiteinde, die hoge corrosiebestendigheid biedt in diverse omgevingen, gebruikt in petrochemische installaties
| Stock: | Stock |
|---|---|
| Productname: | Stainless Steel Seamless Pipe |
| Customize: | Available |
Zwart gelaat roestvrij staal naadloos buisoplossing 1040C buitendiameter 6mm tot 610mm gebruikt in olie- en gasleidingsystemen
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Thickness: | Custom Made |
FOB NINGBO naadloze buizen van roestvrij staal van de categorie 310S in de laadhaven
| Color: | Silver, Golden, Etc. |
|---|---|
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
Transversale ringvormige naadloze stalen buizen onder hoge druk voor de industrie/bouw
| Hs Code: | 7222110000 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Cross Section: | Annular |
Roestvrijstalen naadloze buis voor kwaliteit 304L Laadpoort Tianjin Haven
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |
Ningbo Port Naadloze Austenitische Roestvrijstalen Pijp/Buis voor Lassen bij Laadpoort, Lastype
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Product Type: | Pipe |


