Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ welded stainless steel pipe ] mecz 116 produkty.
Odporność temperaturowa do 1100°C Rura ze stali nierdzewnej duplex z końcówką BE lub PE Stosowana w elektrowniach i zakładach przetwórstwa chemicznego
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej SCH40 o średnicy zewnętrznej od 6 mm do 610 mm, wykonana na zamówienie, idealna do systemów transportu płynów
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
Rura stalowa bez szwu ciągniona na zimno o niestandardowej grubości, rura bez szwu ze stali nierdzewnej do zastosowań przemysłowych i konstrukcyjnych
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| End: | BE Or PE |
Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej 316L do zastosowań przemysłowych i budowlanych
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej czarnej z końcówką BE lub PE zapewniająca wysoką odporność na korozję w różnych środowiskach, stosowana w zakładach petrochemicznych
| Stock: | Stock |
|---|---|
| Productname: | Stainless Steel Seamless Pipe |
| Customize: | Available |
Czarna twarz Rurociąg bezszwodowy z stali nierdzewnej Rozwiązanie przegrzane 1040C Średnica zewnętrzna 6mm do 610mm Używane w systemach rurociągów gazowych
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Thickness: | Custom Made |
FOB NINGBO Rurociąg bezszwodowy ze stali nierdzewnej do klasy 310S w porcie załadunku
| Color: | Silver, Golden, Etc. |
|---|---|
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
Przeciąg pierścieniowy wysokiego ciśnienia rury stalowe bez szwu do przemysłu i budownictwa
| Hs Code: | 7222110000 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Cross Section: | Annular |
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej do gatunku 304L dla portu załadunkowego w porcie Tianjin
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |
Rura ze stali nierdzewnej austenitycznej bez szwu do spawania w porcie załadunku, typ spawania
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Product Type: | Pipe |


