Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ welded stainless steel pipe ] αγώνας 116 προϊόντα.
Αντοχή σε θερμοκρασία έως 1100°C Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα Duplex με άκρο BE ή PE που χρησιμοποιείται σε σταθμούς παραγωγής ενέργειας και χημικές εγκαταστάσεις
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα SCH40 χωρίς συγκόλληση Εξωτερική διάμετρος 6mm έως 610mm Προσαρμοσμένο πάχος Ιδανικό για συστήματα μεταφοράς υγρών
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
Ανοξείδωτος σωλήνας χωρίς συγκόλληση ψυχρής έλασης κατά παραγγελία για βιομηχανικές εφαρμογές και κατασκευές
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| End: | BE Or PE |
Σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα 316L για βιομηχανικές και κατασκευαστικές εφαρμογές
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
Μαύρο αδιάβροχο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα με BE ή PE τέλος που παρέχει υψηλή αντοχή στη διάβρωση σε διάφορα περιβάλλοντα που χρησιμοποιούνται σε πετροχημικές εγκαταστάσεις
| Stock: | Stock |
|---|---|
| Productname: | Stainless Steel Seamless Pipe |
| Customize: | Available |
Μαύρο πρόσωπο Ατσάλι αδιάβροχο σωλήνα λύση 1040C Εξωτερική διάμετρος 6mm έως 610mm Χρησιμοποιείται σε συστήματα αγωγών πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Thickness: | Custom Made |
FOB NINGBO Ανοξείδωτος Σωλήνας Χωρίς Ραφή για Βαθμό 310S στο Λιμάνι Φόρτωσης
| Color: | Silver, Golden, Etc. |
|---|---|
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |
Πυροσωλήνα από ανοξείδωτο ανοξείδωτο χάλυβα από λιμάνι του Νίνγκμπο
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Product Type: | Pipe |


