Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ welded stainless steel pipe ] eşleşme 116 Ürünler.
1100°C'ye kadar sıcaklık dayanımı, Güç Üretimi ve Kimyasal İşleme Tesislerinde Kullanılan BE veya PE Uçlu Dubleks Paslanmaz Çelik Boru
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
SCH40 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Dış Çapı 6mm'den 610mm'ye Sıvı Taşıma Sistemleri İçin İdeal Özel Kalınlık
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
Özel yapımı kalınlığı soğuk çekilmiş dikişsiz çelik boru Stainless Steel Industrial ve yapısal uygulamalar için dikişsiz boru
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| End: | BE Or PE |
Endüstri ve İnşaat Uygulamaları için 316L Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
Siyah paslanmaz çelik dikişsiz boru, petrokimyasal tesislerde kullanılan çeşitli ortamlarda yüksek korozyon direnci sağlayan BE veya PE ucu ile
| Stock: | Stock |
|---|---|
| Productname: | Stainless Steel Seamless Pipe |
| Customize: | Available |
Siyah Yüz Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Çözümü Annealed 1040C Dış Diametresi 6mm'den 610mm'ye kadar Petrol Gaz Boru hattı sistemlerinde kullanılır
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Thickness: | Custom Made |
FOB NINGBO Kargolama Limanında 310S sınıfı paslanmaz çelik dikişsiz boru
| Color: | Silver, Golden, Etc. |
|---|---|
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
Endüstri/İnşaat için Dairesel Kesitli Yüksek Basınçlı Dikişsiz Çelik Boru
| Hs Code: | 7222110000 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Cross Section: | Annular |
304L Kalite Yükleme Limanı Tianjin Limanı için Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |
Ningbo Port Seamless Austenitic Stainless Steel PipeTube Loading Port kaynak Tipi
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Product Type: | Pipe |


