Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel seamless pipe ] αγώνας 190 προϊόντα.
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 1 τόνος Ατσάλινος Χάλυβας Χωρίς Σύνδεση Σωλήνες Αντοχή σε θερμοκρασία έως 1100 °C Ετοιμασία αποθέματος
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
Σωλήνας χωρίς συγκόλληση από ανοξείδωτο χάλυβα μαύρης όψης BE ή PE άκρο Σχεδιασμένος για συστήματα χημικής επεξεργασίας και διαχείρισης υγρών
| End Cut: | Plain End ( PE ) / Bevel End ( BE ) |
|---|---|
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
| End: | BE Or PE |
Λιμάνι Φορτώσεως Σαγκάη ή όπως απαιτείται Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα χωρίς συγκόλληση κατά παραγγελία Πάχος Εξωτερική διάμετρος 6mm έως 610mm Ανθεκτικό
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |
Σωλήνας χωρίς συγκόλληση από ανοξείδωτο χάλυβα 2B, με κωνικές άκρες, αποστολή κατόπιν συνεννόησης, ιδανικός για μηχανολογικά και κατασκευαστικά έργα
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
| Application: | Construction |
EN 10216-5 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
NO4 Edelstahl nahtloses Rohr EN 10216-5 Kaltgewalzte warmgewalzte nahtlose Rohre für Bau und Infrastruktur
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Tubo de acero inoxidable laminado en caliente sin costura, sección redonda, extremos lisos, ideal para aplicaciones industriales y estructurales
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Κύκλωμα 310S Ατσάλινος Χάλυβας Χωρίς Έλεγχος Σωλήνες Ανθεκτικές στην Οξείδωση
| Ονομασία προϊόντος: | 310S χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |
2507 Χάλυβα από ανοξείδωτο άνευ ραφής σωλήνα Βιομηχανικής κλάσης Επιφάνεια 1 mm-150 mm
| Ονομασία προϊόντος: | Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου 2507 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |


