همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 190 محصولات.
لوله بدون درز از فولاد ضد زنگ برای درجه 304L بندر بارگیری بندر تیانجن
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |
حداقل مقدار سفارش ۱ تن لوله بدون درز فولاد ضد زنگ مقاومت حرارتی تا ۱۱۰۰ درجه سانتیگراد موجودی آماده درجه خاص
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ سیاه صورت BE یا PE پایان طراحی شده برای پردازش شیمیایی و سیستم های رسیدگی به مایعات
| End Cut: | Plain End ( PE ) / Bevel End ( BE ) |
|---|---|
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
| End: | BE Or PE |
بندر فوب شانگهای یا طبق درخواست لوله بدون درز فولاد ضد زنگ سفارشی ضخامت قطر خارجی 6 میلی متر تا 610 میلی متر بادوام
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |
لوله بدون درز استیل ضد زنگ با سطح 2B و انتهای پخ خورده، حمل و نقل قابل مذاکره، ایده آل برای پروژه های مکانیکی و ساختمانی
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
| Application: | Construction |
EN 10216-5 لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ حداقل مقدار سفارش 1 تن مقاومت در برابر دمای تا 1100 درجه سانتیگراد بسته به درجه
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
NO4 لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ EN 10216-5 لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ نورد گرم، مقطع گرد، انتهای ساده، ایده آل برای کاربردهای صنعتی و سازه ای
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
لوله های حلقه ای 310S فولاد ضد زنگ مقاوم به اکسید
| نام محصول: | لوله بدون درز از فولاد ضد زنگ 310s |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
2507 لوله بدون درز از فولاد ضد زنگ درجه صنعتی سطح 1mm-150mm
| نام محصول: | لوله بدون درز فولاد ضد زنگ 2507 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |


