Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel seamless pipe ] eşleşme 190 Ürünler.
304L Kalite Yükleme Limanı Tianjin Limanı için Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |
En az sipariş miktarı 1 ton paslanmaz çelik dikişsiz boru 1100 ° C'ye kadar sıcaklığa dayanıklı stok hazır sınıf özel
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
Kimyasal İşleme ve Akışkan Taşıma Sistemleri İçin Tasarlanmış Siyah Yüzeyli, BE Veya PE Uçlu Stok Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
| End Cut: | Plain End ( PE ) / Bevel End ( BE ) |
|---|---|
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
| End: | BE Or PE |
Fob Liman Şanghay Veya Gerektiği Gibi Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Özel Yapım Kalınlık Dış Çap 6mm'den 610mm'ye Dayanıklı
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |
2B Yüzeyi Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Beveled Sonları Nakliye Danışmanlık Mekanik ve İnşaat Projeleri İçin İdeal
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
| Application: | Construction |
EN 10216-5 Paslanmaz çelik dikişsiz boru En az sipariş miktarı 1 ton 1100 °C'ye kadar sıcaklığa dayanıklılık sınıfına bağlı olarak
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
NO4 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru EN 10216-5 İnşaat ve Altyapı için Soğuk Çekme Sıcak Çekme Dikişsiz Boru
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Sıcak olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik dikişsiz boru yuvarlak bölüm şekli düz uçlar endüstriyel uygulamalar ve yapısal için idealdir
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Halkalı 310S Paslanmaz Çelik Dikişsiz Tüp Oksidasyona Dirençli
| Ürün Adı: | 310s paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
2507 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Tüp Endüstriyel Sınıf Yüzey 1mm-150mm
| Ürün Adı: | 2507 paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |


