Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 190 producten.
Roestvrijstalen naadloze buis voor kwaliteit 304L Laadpoort Tianjin Haven
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |
Minimale bestelhoeveelheid 1 ton roestvrijstalen naadloze buis temperatuurbestendigheid tot 1100°C op voorraad leverbaar specifieke kwaliteit
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
Voorraad naadloze buizen van roestvrij staal, met een zwarte oppervlakte BE of PE-eind, ontworpen voor chemische verwerking en vloeistofbehandeling
| End Cut: | Plain End ( PE ) / Bevel End ( BE ) |
|---|---|
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
| End: | BE Or PE |
FOB Port Shanghai of als vereist roestvrij staal naadloze buis op maat gemaakte dikte buitendiameter 6mm tot 610mm Duurzaam
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |
2B Oppervlak Roestvrij Staal Naadloze Buis Afgeschuinde Kanten Verzending Onderhandelen Ideaal voor Mechanische en Bouwprojecten
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
| Application: | Construction |
EN 10216-5 Naadloze buizen van roestvrij staal Minimum orderhoeveelheid 1 ton Temperatuurweerstand tot 1100°C Afhankelijk van de kwaliteit
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Grade: | 304, 316, 321, 310, 904L, Etc. |
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
NO4 Roestvrijstalen naadloze buis EN 10216-5 Koudgewalste warmgewalste naadloze buizen voor constructie en infrastructuur
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Warmgewalste naadloze pijpen van roestvrij staal ronde sectie vorm vlakke uiteinden ideaal voor industriële toepassingen en structurele
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Ringvormige 310S naadloze buizen van roestvrij staal oxidatiebestendige
| Naam van het product: | 310S roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
2507 Naadloos buisje van roestvrij staal industriële kwaliteit Oppervlakte 1 mm-150 mm
| Naam van het product: | 2507 Roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |


